Artykuły
Opieka nad koniem starszym

Każdy chce dla swojego konia jak najlepiej, a najczęstszą przeszkodą jest brak wiedzy. Geriatria jest wciąż bardzo nowym i niezbyt opisanym tematem, dlatego właściciele mają problem z czerpaniem wiedzy ze sprawdzonych źródeł. Świadomość zachodzących zmian w organizmie konia pozwoli mu żyć dłużej w komforcie, uniknąć kosztownych i wyniszczających chorób, które skrócą jego życie. W większości przypadków z mojej praktyki, komfort konia nie zależy od finansów, a właśnie od świadomości i wiedzy właściciela oraz wprowadzenia odpowiednich zmian w życie, dostosowanych do indywidualnego osobnika i możliwości.

Bezpieczny transport koni

Planując wyjazd z koniem na zawody, trening, przenosząc się do innej stajni, czy też udając się na wakacje, trzeba pamiętać o bardzo ważnej kwestii - transporcie. Czasem transport koni stanowi duże logistyczne przedsięwzięcie, które bywa problematyczne i ogromnie stresujące zarówno dla zwierzęcia jak i jego właściciela lub opiekuna. Transportowanie koni wymaga posiadania odpowiednich uprawnień, sporego doświadczenia , wiedzy i wyobraźni o zagrożeniach które mogą wyniknąć nie tylko z ludzkich zaniedbań, ale również z nieznajomości natury i fizjologii koni. Niestety, nie zawsze problemy wynikłe w transporcie są spowodowane jedynie przewoźnikiem lub naszą ignorancją – wypadki mogą wydarzyć się również z winy innego kierowcy (o ograniczonej wiedzy na temat tego, jak należy jechać w okolicy przyczepy z koniem).

KONTAKT

Red Horse

Kontakt w sprawie kursów i szkoleń

SKLEP, transakcje i pomoc techniczna

Piotr Szczepakowski - tel. 660 513 919

W dniu w którym mamy zaplanowane szkolenie/webinar jestem dostępny na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia.

E-mail: redhorseveterinary@gmail.com


 

Usługi weterynaryjne
leczenie KONI, diagnostyka, profilaktyka

dr n. wet. Olga Drewnowska - tel. 608 709 346

E-mail: redhorseveterinary@gmail.com

Budziska - okolice: Sulejówek, Zagórze, Długa Szlachecka, Halinów, Okuniew, Mińsk Mazowiecki

Budziska i okolice

Po umówieniu wizyty na terenie całego kraju.


 

MEDIA

Facebook

Instagram

Youtube

Tik-tok

 


 

DANE ROZLICZENIOWE

Red Horse Veterinary Gabinet Weterynaryjny Olga Drewnowska

05-079 Okuniew, Budziska, Krucza 63

NIP: 8222290391

REGON: 360766980

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, a następnie koniecznie potwierdź zapis w wiadomości automatycznej. Po potwierdzeniu otrzymasz LISTĘ NAJWAŻNIEJSZYCH SYGNAŁÓW ZABURZEŃ ZDROWOTNYCH U KONI.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl