Człowiek i koń. Olga Drewnowska. Usługi weterynaryjne i szkoleniowe

KONIE TO PRACA, ALE TEŻ I ŻYCIE...


Nie pytaj się, co Twój koń może zrobić dla Ciebie. Spytaj się, co Ty możesz zrobić dla swojego konia!

Jestem lekarzem weterynarii. Praca z końmi to mój zawód, zamiłowanie, pasja i solidny kawałek życia. Konie znam nie tylko z perspektywy medycznej, ale również właściciela i jeźdźca – od wielu lat posiadam własne konie.

W trosce o zdrowie koni oraz komfort ich opiekunów stworzyłam Red Horse Academy – szkolenia stacjonarne i online. W ramach kursów przekazuję praktyczną i niezbędną wiedzę, opowiadam o najczęstszych błędach i dzielę się moimi doświadczeniami z perspektywy lekarki i właścicielki. Wierzę, że konie, które często zajmują bardzo istotne miejsce w naszym życiu, są warte uwagi i starań o ich zdrowie i dobrą kondycję. A ludziom, potrzebne są wiedza i zrozumienie, czego konie potrzebują i co się z nimi dzieje.

Zapraszam do korzystania z moich usług weterynaryjnych i do udziału w szkoleniach. Dr n. wet. Olga Drewnowska-Szczepakowska

ZOBACZ WIĘCEJ

Polecane produkty

BLOK Profilaktyka cz.1 - Profilaktyka i świadoma opieka nad koniem

BLOK Profilaktyka  cz.1 - Profilaktyka i świadoma opieka nad koniem
BLOK Profilaktyka cz.1 - Profilaktyka i świadoma opieka nad koniem

SERIA WEBINARÓW - CZ.1 - (NAGRANIE) - Profilaktyka i świadoma opieka nad koniem. Stara zasada, że „lepiej zapobiegać niż leczyć” świetnie pasuje do opieki nad końmi.  Prowadzenie dr n. wet. Olga Drewnowska - Szczepakowska - dostęp do nagrań przez 7 dni.

Cena:

99,00 zł

szt.

BLOK Profilaktyka cz.2 - Warunki bytowe a zdrowie koni

BLOK Profilaktyka  cz.2 - Warunki bytowe a zdrowie koni
BLOK Profilaktyka cz.2 - Warunki bytowe a zdrowie koni

SERIA WEBINARÓW LIVE - CZ.2 - (NAGRANIE) - Warunki bytowe a zdrowie koni. Warunki życia konia mogą zarówno być dla niego źródłem komfortu i sprzyjać zdrowiu jak i je pogorszyć. - Prowadzenie dr n. wet. Olga Drewnowska - Szczepakowska - dostęp do nagrań przez 7 dni.

Cena:

99,00 zł

szt.

BLOK Profilaktyka cz.3 - Elementy anatomii i fizjologii koni.

BLOK Profilaktyka  cz.3 - Elementy anatomii i fizjologii koni.
BLOK Profilaktyka cz.3 - Elementy anatomii i fizjologii koni.

SERIA WEBINARÓW LIVE - CZ.3 - (NAGRANIE) - Elementy anatomii i fizjologii koni. Podstawowa wiedza o budowie poszczególnych układów organizmu konia. Prowadzenie dr n. wet. Olga Drewnowska - Szczepakowska - dostęp do nagrań przez 7 dni.

Cena:

99,00 zł

szt.

Pakiet - BLOK ZDROWOTNY

Pakiet - BLOK ZDROWOTNY
Pakiet - BLOK ZDROWOTNY

PAKIET - 8 webinarów (NAGRANIA) - 1. Kolki u koni - prewencja, rozpoznawanie i działanie.(NAGRANIE) 2. Kulawizny koni - rodzaje, metody rozpoznawania i działania.(NAGRANIE) 3. Rany - typy, postępowanie, opatrunki.(NAGRANIE) 4. Stomatologia koni.(NAGRANIE) 5. Spadek masy u koni - przyczyny i diagnostyka.(NAGRANIE) 6. Problemy i choroby oczu koni.(NAGRANIE) 7. Choroby układu oddechowego koni.(NAGRANIE) 8. Zaburzenia wydolności i odporności koni.(NAGRANIE)  KUP PAKIET ZE ZNIŻKĄ. Prowadzenie dr n. wet. Olga Drewnowska - Szczepakowska - dostęp do nagrań przez 7 dni. 

Cena:

649,00 zł

szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, a następnie koniecznie potwierdź zapis w wiadomości automatycznej. Po potwierdzeniu otrzymasz LISTĘ NAJWAŻNIEJSZYCH SYGNAŁÓW ZABURZEŃ ZDROWOTNYCH U KONI.

Usługi Weterynaryjne

LECZENIE KONI

leczenie, diagnostyka, profilaktyka 

Dojazd

Wizyty terenowe

w całym kraju

Przypadki nagłe

Okolice Warszawy

Dojazd 24h / dobę

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl