NAGRANIE - Pakiet - Badania koni cz. 1 i 2 - ed. 09-2021

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 394,00 zł 394.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Badania obrazowe i laboratoryjne koni - cz. 1 i cz.2 NAGRANIE

Prowadząca:
dr n. wet. Olga Drewnowska-Szczepakowska


Typ: NAGRANIE


Czas dostępu: 10 dni dostępu


Czas trwania (każdy webinar):
1,5 h + 30 min pytań i odpowiedzi

 

Diagnostyka cz. 1 Badania laboratoryjne – co w krwi piszczy?    

Dlaczego warto?

 • Twój koń wygląda jak okaz zdrowia, ale lekarz zaleca dodatkowe badania? Nie są one dla Ciebie zrozumiałe i nie wiesz dokładnie po co je robić?

 • Podczas różnych wizyt słyszysz o badaniach kału, krwi, moczu czy specjalistycznych testach - jednak nie do końca do Ciebie przemawiają powody ich zlecania lub wydają Ci się stratą pieniędzy i czasu?

 • Przedstawię podstawowe wskazania oraz wyjaśnię na czym polegają badania krwi (morfologia, biochemia), badanie kału, badania mikrobiologiczne oraz testy specjalistyczne.

 • Przytoczę przykłady kiedy się je wykonuje i w jakim celu oraz zastosowanie uzyskanych wyników.

 • Dowiesz się po co są badania, dlaczego je wykonujemy nawet u zdrowego konia, czemu mogą zapobiec i jak się je wykonuje.

 

Diagnostyka cz. 2 Obrazowanie – dobra fota na wagę złota!       

Dlaczego warto?

Badania obrazowe czyli takie, które ukazują organy wewnętrzne i struktury anatomiczne, są nieodłączną częścią procesu diagnostyki i kontroli leczenia.

 • Poznaj rodzaje metod obrazowania, dowiedz się czemu one służą i dlaczego są tak ważne w leczeniu koni.
 • Przekonaj się, na przykładach chorób, jak ważną rolę pełnią w rozpoznaniu oraz kierunkują dalsze postępowanie lecznicze.

Dzięki szkoleniu:

 • Zrozumiesz zastosowanie zdjęć rentgenowskich, badania ultrasonograficznego i w jakim celu są one najczęściej stosowane.
 • Poznasz również inne techniki obrazowania jak endoskopia, artroskopia, gastroskopia, jak również najnowsze metody – rezonans magnetyczny, scyntygrafia czy tomografia komputerowa.
 • Pozwoli Ci to na podejmowanie świadomych decyzji o dalszym postępowaniu z Twoim koniem i zrozumienie potrzeb lekarza w zakresie wykonania takich badań.


UWAGA: każda osoba, która zakupi szkolenie otrzyma:

 • dostęp do nagrań - 10 dni dostępu
 • DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY WSPARCIA na FB - tylko dla uczestników szkoleń (po zakupie szkolenia wyszukaj na FB grupę Red Horse Academy i przy rejestracji podaj adres e-mail użyty w czasie zakupu nagrania)
 • CERTYFIKAT imienny (na życzenie) - potwierdzający udział w szkoleniu lub szkoleniach z wyszczególnieniem ich tematów. Jeśli chcesz otrzymać certyfikat - napisz to w komentarzu do zamówienia lub prześlij prośbę mailem. Certyfikat w postaci pliku PDF wyślemy po zakupie szkolenia lub pakietu szkoleń.
 • Cenę ze zniżką w stosunku do cen pojedynczych webinarów.


Dlaczego warto unikać błędów?

W większości przypadków w mojej praktyki komfort i zdrowie konia nie zależy od finansów, a właśnie od świadomości i wiedzy właściciela oraz wykonywania odpowiednich często profilaktycznych badań, dostosowanych do indywidualnego osobnika i potrzeb.

PRZEJDŹ DO ZAKUPU

 

Prowadząca: dr n. wet. Olga Drewnowska-Szczepakowska

Od 10 lat pracuję w Instytucie Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Katedrze Chorób Dużych Zwierząt, od 7 lat prowadzę własny gabinet terenowy dla koni Red Horse Veterinary, w ramach którego leczę przypadki nagłe, stomatologiczne, oddechowe i inne. W 2021 roku rozpoczęłam działalność szkoleniową pod własną marką Red Horse Academy. Moją największą pasją jest anestezjologia – w ciągu wielu lat pracy uczyłam się od najlepszych na Uniwersytecie w Liverpoolu, Brystolu, Bernie, Zurychu i Wiedniu. Pracę kliniczną przekładam również na pracę naukową – jest autorem ponad 40 publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych, występowałam wraz ze swoimi projektami na konferencjach m.in. w Holandii, Włoszech, Niemczech. Obroniłam doktorat, poświęcony nowym metodom monitoringu koni, jednocześnie kontynuuję badania z tego zakresu, finansowane grantem. Za osobisty cel stawiam sobie podniesienie anestezjologii koni do rangi sztuki.

Dlaczego zostałam lekarzem weterynarii i leczę konie? Zapraszam na stronę O MNIE

 

Red Horse Academy 

Z mojej lekarskiej praktyki wynika, że podstawą efektywnej pomocy weterynaryjnej jest dobry kontakt z właścicielami i osobami prowadzącymi stajnie. Osoby przebywające na co dzień z końmi, ich właściciele lub prowadzący stajnie to nie tylko ich opiekunowie ale także pierwsza linia dbałości o ich zdrowie i dobrą kondycję. To właśnie od ich kompetencji i wiedzy, zależy wczesne wychwytywanie niepokojących sygnałów czy nietypowych zachowań konia, mogących sygnalizować jego kłopoty zdrowotne. Ich świadome działania znacznie zwiększają efektywność mojej pracy, podnoszą komfort życia koni i potencjalnie obniżają koszty związane z ich leczeniem.

Dlatego pod marką Red Horse Academy zdecydowałam się prowadzić cykliczne szkolenia adresowane do właścicieli koni, osób które je dzierżawią lub prowadzą stajnie. Tutaj dowiesz się więcej o szkoleniach w ramach Red Horse Academy.

 

Kup teraz PAKIET webinarów ze zniżką!

Możesz je obejrzeć na dowolnym urządzeniu (komputerze lub smartfonie)

Wartość pojedynczego webinaru to kilkaset złotych. Kupując moje szkolenie płacisz nie tylko za moją wiedzę lekarza weterynarii i dydaktyka, ale i doświadczenie praktyka. Na szkoleniu będziesz też mieć okazję posłuchać pytań innych i ich historii.

PRZEJDŹ DO ZAKUPU

 

Co więcej?

 

Zapraszam,
dr n. wet. Olga Drewnowska-Szczepakowska

własna praktyka leczenia koni
Red Horse Veterinary

lekarz weterynarii Olga Drewnowska

ps. Jeżeli temat szkolenia jest ciekawy - udostępnij je proszę na swoim facebooku - mnie będzie bardzo miło, a jest też szansa, że skorzysta ktoś z Twoich końskich znajomych :) Dziękuję :)

PRZEJDŹ DO ZAKUPU

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, a następnie koniecznie potwierdź zapis w wiadomości automatycznej. Po potwierdzeniu otrzymasz LISTĘ NAJWAŻNIEJSZYCH SYGNAŁÓW ZABURZEŃ ZDROWOTNYCH U KONI.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl